אוכל לדגים – להתאים את המזון לסוג הדגים

חשוב להקפיד על האוכל לדגים שאתם קונים

חשוב להקפיד על האוכל לדגים שתם קונים

יש לו מעט בעלי חיים אשר ניתן לגדל בתנאי בית, ורובם ככולם מספקים אושר גדול לכל בני הבית מטבע הדברים. בין בעלי החיים הללו יש מקום של כבוד לגידול של דגים באקוואריום ביתי. דגים הם שמחה בבית. משפחות רבות נוהגות להציב אקווריום גדול עם דגים מרהיבים ששוחים בינות צמחייה מגוונת. גידול וטיפול בדגים גם מאד נפוץ בקרב ילדים שלומדים לקחת אחריות על בעלי חיים כשיעור חשוב באחריות לקראת החיים הבוגרים שלהם. גידול וטיפול בדגים מצריך הקפדה יומיומית והשגחה. שלא כמו חתולים או כלבים החיים בבתים ונהנים מעצמאות יחסית, הרי שדגים חיים בסביבה מאד מיוחדת ויש להעניק להם את התנאים האופטימאליים על מנת שישרדו. אחד הדברים שיש להקפיד עליהם הוא אוכל לדגים.

הטיפול בדגים

טיפול בדגים מתחיל כבר בעת הרכישה שלהם ובחירת האקווריום. כאשר מעוניינים להציב אקווריום בבית או במשרד יש להתאים את גודלו לגודל הדגים ומספרם. לשם כך יש להתייעץ בחנויות הדגים כדי לדעת מהן הדרישות של הסוגים השונים, צורת הטיפול בהם והאוכל שהם ניזונים ממנו. את האקווריום יש להציב במקום יציב ולאבזר אותו בכל הציוד הנחוץ לשמירה על חיי הדגים לרבות פילטרים ומשאבות, ציוד לניקוי האקווריום, צמחייה וחצץ מיוחד בתוך האקווריום וכדומה. כמו כן יש להקפיד לנקות את האקווריום מעת לעת ולהחליף את המים כפי שיסבירו לכם בעת הרכישה.

כיצד לבחור אוכל לדגים

אוכל לדגים היא אחת הסוגיות החשובות ביותר לגידול דגים. דגים, כמו כל יתר בעלי החיים זקוקים למזון. בטבע מוצאים הדגים את מזונם בעצמם, אבל בתוך האקווריום זוהי האחריות שלנו להאכיל אותם. אוכל לדגים מגיע משלל יצרנים ובטעמים שונים ובתרכובות מזון שונות.

כדי לבחור אוכל לדגים יש להביא בחשבון את הדברים הבאים:

  • סוג הדגים וגודלם
  • מספר הדגים באקווריום
  • סוג האוכל
  • טעם האוכל
  • מחיר האוכל

את המידע אודות סוג המזון הנכון תוכלו לקבל בחנות הדגים שבה תרכשו את הדגים ויש להקפיד באופן מיוחד על כמות האוכל המותרת להם.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.